Sıfırın Altında
http://sifirinaltinda.anatolianrock.com
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 İleri>>
Cevapla
metoma

bu ares sizin repertuar olayına karşıyo herhalde bir piyasalaşma var sanki
Bu mesajın yazıldığı tarih : 11 Mayıs 2006 9:07 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Mandibulan

:( Kandil Yazısını Görünce Zaten ne yapacagımı sasırdım yahu nereye gitsem simdi diye uzun zamanlı bir soru sordum kendime ogun tek care blues barda blues dinlemek oldu eh guzeldi de ne yalan söyliyim ama ares te olsaydık daha iyi olurdu tabii :)  umarım baska sefere
Bu mesajın yazıldığı tarih : 8 Mayıs 2006 6:53 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
bar_low

Eskişehir’de 3-4 tane bar var..çok az olduğu için gruplar adına sorunlar yaşanabiliyo..

biz pazar çıktığımız Ares programlarına artık salı çıkıyoruz. bi de yakında Hayal’de düzenli programa başlicaz.. onun günü kesinleşince siteden duyurucaz..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 6 Mayıs 2006 9:18 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
bar_low

mandibulan o geldiğin gün(pazar) biz de soundchecke gidene sahne alcağımızı sanıyoduk. davulcumuz umut elinde zillerle bara bi gitti kapıda ’ kandil dolayısıyla kapalıyız’ yazısını gördü. bu olayda bi tek eskişehirde olur bence..her hafta düzenli program yaptığımız gün ve gruba haber verilmiyo önceden kandil için kapatıcaz diye.. biz çok şaşırdık zaten.. ve üzüldüm valla.. gitaristimiz anatolianrock’tan birisini gördüm ne güzel akşam gelicek falan demişti.. o gün öyle kalakaldık işte..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 6 Mayıs 2006 9:11 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
Mandibulan

Eskisehir O kadar Tatlı Bir Yerki İlkkez ve ailemden habersiz geldim oraya bir kac gun kaldım zaman kısıtlı olamsına ragmen gezdim guzel barlar var buna eminim :) gittigim bir barda ismini hatırlamıyorum blues calıyorlardı gayette saglam caldılar sagolsunlar gitarist arakdasımızıda fotokopicide yakaladım heheheh vocalide okulda gerci vocal ile konusmadık ama gördüm guzel bir eskisehir gezisiydi görülmesi gereken kişiler görülmesede lakin gezdigim kadarıyla eskisehirde az ama öz barlar var gibi geldi oralarda neden sahne almıyorsunuz sanırım sahne aldıgınız barlardan biri istasyonda falanmıs tam bilmiyorum gelmek nasip olmadı zaten tam izleyeyim derken kandil dolayısıyla bar o gun kapalıydı :( belkide ben yanlıs anladım yarın sahne alıyoruzu kim bilir ama tekrar izlemek guzel olurdu hemde eskisehirde :)

barasılar
Bu mesajın yazıldığı tarih : 4 Mayıs 2006 11:23 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
bar_low

Eskişehir ortamı ne yazıkki böyle.. Ares Bar yeni açılan bir bar ve grupların reklamları yapılmıyor bu yüzden boş geçtiği çok oluyor. :( Biz düzenli sahne almak istiyoruz ve Eskişehir’de bar çok az..Keşke İstanbul’da ya da Ankara’da olsaydık o zaman bu sıkıntılar olmazdı.. Ama yakın zamanda şehir dışı bir sahne programımız olcak..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 2 Mayıs 2006 10:42 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
goksu_86

he he.. eyv..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 2 Mayıs 2006 1:34 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
_carantina_

Kent rockta verdikleri konserle ne kadar kaliteli bir grup olduklarını zaten kanıtladılar.
Sıfırın altında için fazla söze gerek yok bence...
Sabırsızlıkla albüm bekliyoruz Oya abla...

:D
Bu mesajın yazıldığı tarih : 30 Nisan 2006 9:31 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
death_korsan

Eskişehirde dinleme imkanı bulduk ama misafirdik işte orda yanımdakilerle beraber kalkmak zorunda kaldığım için kalktım oradan ve hayatımda ilk olarak bi gruba karşı kendimi mahcup hissettim Ares bar diye bir yer di orası ama içersi bomboştu tabi bu grubun sorunumu tamamen barın ama sonuçta fena bi moral bozukluğu yapmıştı. Orada bu grubu ilk olarak dinledim gerçekten beklemediğim şeyleri yaptılar baya iilerdi.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 29 Nisan 2006 12:45 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
bar_low

Ben saklıyorum o afişi... saolasınn.. :)))
Bu mesajın yazıldığı tarih : 28 Nisan 2006 11:35 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 İleri>>